6
wrzesień

Zwyczajna, leniwa niedziela? Nie dla Fast IT. Bo właśnie dziś nasza firmowa drużyna w składzie: Sławek Zieliński, Marcin Siemiński, Daniel Krzyczkowski, Grzegorz Godlewski oraz Kuba Zieliński wzięła udział w Poland Business Run. To coroczna charytatywna impreza, z której pieniądze w tym roku zostaną przeznaczone dla osób po amputacjach i z niepełnosprawnością ruchową. Tegoroczna edycja ze względu na pandemię odbyła się w zmienionej formule. Nie spotkaliśmy się jak w poprzednich latach na linii startu wraz z tysiącami innych biegnących na ulicach Łodzi. Tym razem każda drużyna miała możliwość samodzielnie wybrać miejsce, gdzie będą chcieli biegać. My wybraliśmy Park Julianowski. Linia startu i mety naszych kolegów to altana grillowa.

Do przebiegnięcia 4 km dla każdego zawodnika po alejkach parkowych, wokół stawu. Wśród spacerujących w to niedzielne południe ludzi nasi koledzy ubrani w firmowe czerwone koszulki, z przypiętymi numerami startowymi wywoływali mnóstwo uśmiechów.

Wraz z naszymi bliskimi dopingowaliśmy fastową drużynę. W między czasie przygotowywaliśmy potrawy na grilla, sałatki, nasze fantastyczne koleżanki przyniosły upieczone przez siebie pyszne ciasta. Była zabawa, była muzyka, był śpiew i śmiech. Byliśmy razem.

Ostatecznie nasza drużyna zajęła 1760 miejsce na 3815 zgłoszonych drużyn (19 075 zawodników)! Każdego z zawodników nagrodziliśmy medalem oraz gromkimi brawami.

Kolejny raz pokazaliśmy, że potrafimy wspierać zarówno potrzebujące osoby jak i siebie samych. Dla kilku kolegów to kolejny rok biegania z Poland Business Run, dla niektórych dopiero pierwszy raz, choć wierzymy, że nie ostatni.Ostatnie wpisy na blogu
18
wrzesień
Szkolimy się …