31
lipiec

Dzień dobry ponownie drodzy Klienci i Partnerzy Fast IT!


Ruszamy z kolejną dawką wiadomości z naszego świata, bo niby sezon ogórkowy, ale dzieje się całkiem sporo. Na początek ważna informacja o tym, że wystartowaliśmy z nową stroną internetową i… jest pięknie! Adres pozostał bez zmian: www.fast.com.pl. Mamy nadzieję, że będziecie nas często odwiedzać, tym bardziej że nadal sukcesywnie aktualizujemy wydarzenia i artykuły na blogu. Jeśli mowa o artykułach, czeka na Was niezwykła gratka – wywiad z naszym CEO, Sławomirem Zielińskim. Tego nie możecie przegapić, to trzeba przeczytać. Zdecydowanie! W sierpniu skupimy się również na terminie niezwykle ważnym w technologicznym świecie, mianowicie na backupie. Już 13 sierpnia spotkamy się na kolejnym webinarze i w kreatywny sposób opowiemy o tym, do czego może służyć backup. O kompleksowej budowie środowiska backupu przeczytacie natomiast w pierwszej części artykułu naszego eksperta. Nie zapominamy także o tym, co dla nas najcenniejsze. Fast IT to przede wszystkim zespół ekspertów, dlatego jeśli jeszcze nie widzieliście serii o bohaterach Fast IT, to zachęcamy do śledzenia naszego Facebooka i konta na LinkedIn – to tam prezentujemy sylwetki naszych specjalistów!

 

 

Czas, start! Ruszyła nowa strona www

 

 

Adres naszej strony pozostaje bez zmian: www.fast.com.pl. Oprócz zmiany szaty graficznej znajdziecie tam więcej nowości, choćby w postaci stale aktualizowanych wydarzeń i blogowych artykułów.

 

SPRAWDŹ

 
 
  
 
 
O czym marzy CEO Fast IT?

 

 

W obszernym wywiadzie Sławek Zieliński opowiedział nam o swoich prywatnych marzeniach i największych wyzwaniach w życiu zawodowym. Nie możecie tego przegapić.

 

PRZECZYTAJ

 

 


Do czego jeszcze może służyć backup?

 

Hmm, no właśnie, do czego? Na to pytanie odpowie Przemysław Zarzycki, Inżynier, ds. Sieci i Bezpieczeństwa IT. Spotkacie się z nim na webinarze już 13 sierpnia! Obserwujcie nasze wydarzenia, aby być na bieżąco!

 

SPRAWDŹ

 

 

 

Świat IT backupami stoi

 

Backup to ważny wątek w naszej branży, więc szczegółowo zajmujemy się tym tematem. Jak powinien wyglądać perfekcyjny projekt związany z kompleksową budową środowiska backupu? Przeczytajcie pierwszą część artykułu!

 

PRZECZYTAJ

 

 

 

Dla tych, co lubią czytać

 

Przypominamy, że o ważnych kwestiach ze sfery IT informujemy na naszym blogu. Już niedługo kolejna część artykułu nt. środowiska backupu i… znacznie więcej!

 

SPRAWDŹ

 

 

 

Superbohaterowie Fast IT

 

Na Facebooku i LinkedIn sukcesywnie przedstawiamy naszych specjalistów, bez których trudno byłoby sobie wyobrazić nasze codzienne zmagania. Jeśli jeszcze ich nie znacie, czas to zmienić!

 

 

SPRAWDŹ

Ostatnie wpisy na blogu
18
wrzesień
Szkolimy się …