30
maj

Majowy challenge Fast IT

 

Ach, cóż to był za maj! Podczas gdy celebrycki świat skupił się na Hot16Challenge, my mieliśmy swoje gorące wyzwania, którym mamy nadzieję – sprostaliśmy w 100% procentach. W maju widzieliśmy się na trzech webinarach: Baramundi Management Suite, Check Point Mobile Access oraz na spotkaniu związanym z HPE Primera. Pozostając w wiosennych klimatach – ptaszki ćwierkają, że były to bardzo owocne warsztaty!

 
 Eksperckie czwartki z Fast IT

 

Wprowadziliśmy również nowe spotkania „Eksperckie czwartki z Fast IT”. W każdy czwartek, choć raz wyjątkowo w piątek, mogliście porozmawiać z naszymi specjalistami. Mówiliśmy między innymi o Baramundi i sprawnym zarządzaniu infrastrukturą, produktach Veeam oraz o inteligentnej macierzy HPE Primera. Dziękujemy za obecność wszystkim, którzy byli z nami!

 

 Co dalej? Webinary! 

 

Jeśli zdążyliście przyzwyczaić się do webinarów Fast IT, to zapewniamy, że spotkań online z naszymi specjalistami nie zabraknie również w czerwcu. Wszystkich pasjonatów branży IT zapraszamy 17.06 na webinar dotyczący HPE InfoSight oraz 30.06 na spotkanie, w którym opowiemy o HPE Backup Solutions. Śledźcie uważnie naszą stronę www.fast.com.pl – wkrótce zamieścimy więcej informacji.

 

Czwartki należą do Fast IT 

 

Jakie są plusy ostatniej kwarantanny? Choćby takie, że dzielenie się wiedzą i rozmowy z Wami weszły nam w krew. Oprócz webinarów, w czerwcu będziemy więc kontynuować nasz cykl „Eksperckie czwartki z Fast IT”.  Sprawdźcie, z kim odbędą się kolejne czaty i o czym będziemy rozmawiać. Informacje o eksperckich czwartkach zostaną również zaktualizowane w naszych kanałach social media.

 

SPRAWDŹ

 

 

HPE Technology Roadshow 2020

 

Jeśli macie ochotę na większą ilość spotkań, to już 9 czerwca odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu HPE Technology Roadshow 2020: „Idealny sposób dostarczania rozwiązań IT: EaaS. E= Everything”. Usłyszycie między innymi o najlepszych sposobach modernizacji infrastruktury IT, pracy zespołów wsparcia HPE oraz analityce video. Nie może Was tam zabraknąć!

 

 HPE – odkryj znacznie więcej! 

 

Pozostając w kręgu wydarzeń branży IT, o których nie można zapomnieć, a trzeba wręcz zdecydowanie o nich pamiętać, zachęcamy do udziału w HPE Dicover Virtual Experience – start już 23 czerwca. To liczne spotkania z technologami oraz liderami biznesu z całego świata, ponad 150 sesji spotkań na żywo, niesamowite pokazy i ogrom wiedzy. Być czy nie być? Zdecydowanie być!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

 

Blog – czas, start! 

 

Chcemy być bliżej Was, dzielić się zdobywaną wiedzą, ale też informacjami o tym, co słychać w Fast IT na co dzień. Dlatego wystartowaliśmy z blogiem, z którego możecie czerpać nie tylko eksperckie treści (merytorycznie doskonałe!), ale dzięki któremu podejrzycie również nasze biurowe – chociaż ostatnio bardziej domowe – fast life. Zapraszamy, poznajmy się!

 

SPRAWDŹ

 

 

 

Epidemia a Fast IT?

Szybkie życie, wiadomo!

 

Podczas, gdy zaczyna się luzowanie kolejnych obostrzeń, wspominamy i opowiadamy nasze typowo kwarantannowe historie. O tym, w jaki sposób przenieśliśmy część życia do świata wirtualnego, czy samodzielne strzyżenie zawsze się udaje i kogo głównie słychać na spotkaniach online, dowiecie się oczywiście na naszym blogu.

 

PRZECZYTAJ

 

 

Automatyzacja centrum danych 

 

Oprócz oryginalnych, domowych wspomnień, mamy dla Was również bardzo ważne, eksperckie treści. Jak w dobie koronawirusa przyśpieszyć cyfrową transformację i zautomatyzować procesy w firmie, by pracownicy bez problemu mogli wykonywać swoje obowiązki pracując zdalnie? No cóż – mamy na przykład sztuczną inteligencję, która doskonale nas w tym wspiera. Więcej nie zdradzimy – przeczytajcie artykuł na naszym blogu.

 

PRZECZYTAJ

 

 

Fast Products – nowości i rekomendacje 

 

Jeśli śledzicie informacje na naszym Facebooku oraz LinkedIn (do czego gorąco zachęcamy), to zapewne zauważyliście, że staramy się przedstawiać Wam rekomendowane przez nas produkty, które naszym zdaniem znacznie ułatwiają życie specjalistów IT. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym jaką wybrać drukarkę, macierz, czy serwer, skontaktujcie się z nami.

 

Pomożemy!

 

NAPISZ DO NAS!

 

Ostatnie wpisy na blogu
18
wrzesień
Szkolimy się …