16
kwiecień

Dlaczego architektura hiperkonwergentna?

na przykładzie Simplivity Szanowni Państwo, Żyjemy w bardzo dynamicznych czasach. Nasza codzienność zmienia się płynnie i nieprzerwanie. Co rusz powstają technologie, otwierające przed firmami nowe perspektywy rozwoju, równocześnie pojawiają się zupełnie nowe wyzwania, którym te muszą stawić czoła. Na przykład tak, jak robimy to w Fast IT.Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w zaistniałej sytuacji zapraszamy na cykl spotkań, które tym razem odbędą się w formule webinaru. Pierwsze z naszych spotkań poświęcimy zagadnieniom architektury hiperkonwergentnej. WEBINAR: Dlaczego architektura hiperkonwergentna? – na przykładzie Simplivity. Architektura hiperkonwergentna niesie ze sobą mnóstwo zalet, które istotnie wpływają na sposób prowadzenia biznesu we współczesnym świecie.
Jest wydajna, odporna na awarie i co istotne, skalowalna. Podczas najbliższego webinaru omówimy cechy charakterystyczne dla tego rozwiązania, na doskonałym przykładzie HPE Simplivity, i porównamy je z architekturą tradycyjną.
HPE Simplivity swoją ponadprzeciętną wydajność opiera na mocy procesorów Intel, o czym również więcej opowiemy podczas omawiania konkretnych modeli, składających się na kompleksową infrastrukturę.
Zapraszamy przed ekrany 16 kwietnia 2020 o godzinie 11:00. Do zobaczenia!
Zespół
Fast IT i HPE

Ostatnie wydarzenia
5
październik
Backup Friday
4
czerwiec
Bussines Run