14
lipiec

Obserwując sytuację związaną z pandemią i jej skutkami gospodarczymi dostrzegamy coś, o czym do tej pory większość z nas słyszała tylko z opowieści naszych dziadków i wiązała z tragicznymi wydarzeniami historycznymi – naszą słynną solidarność i współdziałanie. Cieszy nas niezmiernie, że w tej niezwykle trudnej dla nas wszystkich sytuacji tak wiele przedsiębiorstw zaangażowało się z niesienie pomocy. Pewnie nie wszyscy z nich zdają sobie sprawę, że działania te można zaliczyć do społecznej odpowiedzialności biznesu.

Zapraszamy na spotkanie pt.: CSR? Po co nam to?

Podczas naszego najbliższego spotkania chcielibyśmy Państwu pokazać, że działania podejmowane w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu mają sens nie tylko w dobie koronawirusa ale dają konkretne korzyści biznesowe.
Naszym gościem specjalnym będzie Krzysztof Janiec – przedstawiciel firmy Epson Polska, który opowie nam jak zasady CSR realizowane są w Epson Polska oraz co to ma wspólnego z technologią atramentową.Webinar poprowadzi Kamila Knez – Fast IT Service ManagerRejestracja
Ostatnie wydarzenia
5
październik
Backup Friday
4
czerwiec
Bussines Run