24
maj

W dzisiejszych czasach ciągłość działania biznesu to dla wielu przedsiebiorstw czy instytucji często „być albo nie być”. Gwałtowne zdarzenia pogodowe, katastrofy budowlane, zagrożenie terrorystyczne czy nawet zwykłe błędy ludzkie mogą doprowadzić do całkowitej awarii podstawowego ośrodka przetwarzania danych.

W przypadku technologii Epson niskie koszty idą w parze z doskonałymi parametrami użytkowymi. Na pokładzie są także narzędzia do zarządzania flotą co pozwala na sprawne monitorowanie całości środowiska z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Co jeszcze warto podkreślić? Wiele firm i instytucji, które postanowiły wdrażać programy wspierające dbałość o środowisko i pracowników (ECO, CSR) wybiera technologię Epson ze względu na mniejszą o ponad 90% emisję CO2, znacznie mniejszą produkcję odpadów, kilkadziesiąt razy mniejsze zużycie energii elektrycznej w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Urządzenia te nie wydzielają także ozonu.

Podczas webinaru przedstawimy:

– Jak zaplanować transformację w obszarze druku – ewolucja czy rewolucja? Praktyczne wskazówki, które pomogą wybrać najlepsze podejście dla Twojej organizacji.

– Najnowsze rozwiązania biznesowe firmy Epson i jak zmiany w technologii druku wpływają na redukcję kosztów, poprawę wydajności i przyczyniają się do dbałości o środowisko i pracowników.

Merytoryka spotkania jest kierowana do osób które chcą uzyskać praktyczne wskazówki jak obniżyć koszty i poprawić efektywność organizacji. Na tej wiedzy skorzystają także firmy i instytucje, dla których wdrażanie nowoczesnych rozwiązań ograniczających negatywny wpływ na środowisko i pracowników jest istotne.

Webinar poprowadzą:
Kamila Knez – Kierownik Serwisu w Fast IT
Krzysztof Janiec – MPS Sales Specialist Epson Europe B.V.

Zapraszamy serdecznie
Zespół Fast IT i Epson PolskaRejestracja
Ostatnie wydarzenia
5
październik
Backup Friday
4
czerwiec
Bussines Run