30
czerwiec

Już 30.06.2020 r. o godz. 14.00 zapraszamy Was do udziału w naszym webinarium dotyczącym rozwiązań HPE dla backupu i archiwizacji. Jest to temat niezwykle ważny dla każdej firmy, stanowiący jeden z filarów bezpieczeństwa jakiejkolwiek organizacji.

Podczas webinaru przedstawimy Wam naszą szeroką i zróżnicowaną ofertę narzędzi i rozwiązań, które uproszczą i zwiększą wydajność procesów tworzenia kopii zapasowych, przywracania danych a także pozwolą na integrację z różnego rodzaju narzędziami do backupu. Dzięki nim mogą mieć państwo pewność, że wszelkie dane przechowywane w waszej firmie są bezpieczne i łatwe do odzyskania w razie jakichkolwiek problemów.

Dodatkowym elementem tego webinarium będzie organizowany przez nas konkurs. Jego zasady są proste – na koniec webinarium zadamy Wam kilka pytań związanych z backupem i archiwizacją a osoba, która odpowie na najwięcej z nich otrzyma w nagrodę drona!*

Agenda:

Wstęp – ogólny zarys oferty HPE dla backupu

Backup podręczny – RMC i Rapid DR

Backup Appliance – HPE StoreOnce+StoreOnce Catalyst – współpraca z Veeam I Commvault

Serwery HPE przystosowane do przechowywania dużych ilości danych na niewielkich przestrzeniach w szafie rack – HPE Apollo 4200 oraz 4510Webinar poprowadzi Konrad Kowalski – Sales EngineerRejestracja*Zasady konkursu:

W konkursie mogą wziąć udział tylko zarejestrowanych na webinar klientów Spółki Fast IT

W konkursie wezmą udział osoby, które podadzą imię i nazwisko zgodne z rejestracją

Osoby, które nie podadzą imienia i nazwiska, a będą się posługiwały nickiem nie będą brane pod uwagę w konkursie

W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Spółki FastI T ani dystrybutorzy czy vendorzy sprzętu HPE.

Ostatnie wydarzenia
5
październik
Backup Friday
4
czerwiec
Bussines Run