23
kwiecień

Veeam – backup
dla pracujących zdalnie i nie tylko

Szanowni Państwo,
Pomimo trudnych czasów i poważnego zawirowania, z jakim przyszło nam się mierzyć, świat nieustannie pędzi naprzód. Na szczęście tryb pracy zdalnej w wielu przypadkach pozwala na nieprzerwane działanie i kontrolowanie pewnych procesów. Praca ta jest tym efektywniejsza, im lepszymi narzędziami możemy się posługiwać. I właśnie tym tematem zajmiemy się podczas najbliższego webinaru.

Zapraszamy na warsztaty pt.: „Veeam – backup dla pracujących zdalnie i nie tylko”

W trakcie spotkania poruszymy kwestie zabezpieczenia komputerów pracujących na systemach Windows oraz Linux. Omówimy najlepsze praktyki backupu, przydatne podczas pracy z domu i pokażemy, w jaki sposób zorganizować backup wykonywany we własnym zakresie. Widzowie dowiedzą się też, jakie opcje będą najbardziej właściwe podczas konfigurowania backupu stacji roboczych i jak zarządzać backupami zdalnie.

Moduły serwerowe HPE Synergy 620 oraz HPE Synergy 680 to jednostki przeznaczone do zadań o znaczeniu krytycznym dla funkcjonowania organizacji oraz w sytuacjach zapotrzebowana na bardzo dużą ilość pamięci operacyjnej.

Prezentacja zostanie przeprowadzona w działającym środowisku, wykorzystującym oprogramowanie Veeam Agent v4.0 oraz Veeam Backup & Replication v10.
Zapraszamy przed ekrany 23 kwietnia 2020 o godzinie 12:00. Prowadzący:
Jarosław Korczyński
Fast IT Senior System Engineer

Do zobaczenia!
Zespół Fast IT i Veeam

Ostatnie wydarzenia
5
październik
Backup Friday
4
czerwiec
Bussines Run