17
czerwiec

Czy można bezkosztowo zautomatyzować administrację infrastrukturą IT i czy Data Center może być inteligentne? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w środę 17 czerwca 2020 r. godz. 13.00 podczas webinaru dotyczącego HPE InfoSight.

Co sprawia, że InfoSight jest rozwiązaniem wyjątkowym zarówno jeśli chodzi o prewencję jak i rozwiązywanie zaistniałych problemów? W szczególności sposób w jaki ta platforma podchodzi do wykonywania zadań. HPE InfoSight zbiera dane o aktualnej kondycji i wydajności Waszego środowiska, a z drugiej gruntownie je analizuje, wykorzystując mechanizmy uczenia maszynowego w celu znalezienia źródeł problemów i ich korelacji ze zdarzeniami w całym torze przetwarzania danych. Oprócz informacji zbieranych w Waszej organizacji, InfoSight wykorzystuje także przeanalizowane dane zbierane z różnorodnych środowisk na całym świecie. W ten sposób uczy się, aby móc przewidzieć ewentualne awarie i proaktywnie im zapobiegać, a także rekomendować potencjalne ścieżki rozbudowy infrastruktury IT.

Już dziś, zarejestrujcie się do naszego webinarium, podczas którego omówiony zostanie zarówno ogół możliwości i zasad działania platformy InfoSight jak i konkretne przykłady sytuacji, w których okazuje się niezwykle pomocna.

Webinar poprowadzą:

Jarosław Korczyński – Infrastructure Expert Fast IT

Grzegorz Godlewski – Key Account Manager w Fast IT

Ostatnie wydarzenia
5
październik
Backup Friday
4
czerwiec
Bussines Run